Men's -60kg
Final
GALSTYAN, Arsen /19/02/1989 – ARMENIA/ (RUS) vs. HIRAOKA, Hiroaki /06/02/1985 – HIROSHIMA/ (JPN)
Bronze Medal Fights
KITADAI, Felipe /28/07/1989 - Sao Paulo/ (BRA) vs. VERDE, Elio (ITA)
MILOUS, Sofiane (FRA)
vs. SOBIROV, Rishod /11/09/1986 - BUKHARA REGION/ (UZB)
Semi-Finals
SOBIROV, Rishod (UZB)
vs. GALSTYAN, Arsen (RUS)
HIRAOKA, Hiroaki (JPN)
vs. VERDE, Elio (ITA)
Repechage Finals
KITADAI, Felipe (BRA)
vs. CHOI, Gwang-Hyeon (KOR)
MILOUS, Sofiane (FRA)
vs. DAVTYAN, Hovhannes (ARM)
Final Results
1. GALSTYAN, Arsen
(RUS)
2. HIRAOKA, Hiroaki
(JPN)
3. KITADAI, Felipe
(BRA)
3. SOBIROV, Rishod
(UZB)
5. MILOUS, Sofiane
(FRA)
5. VERDE, Elio (ITA)
7. CHOI, Gwang-Hyeon
(KOR)
7. DAVTYAN, Hovhannes
(ARM)
Men's -66kg
Final
UNGVARI, Miklos /15/10/1980 – CEGLED/ (HUN) vs. SHAVDATUASHVILI, Lasha /31/01/1992 – GORI/ (GEO)
UNGVARI, Miklos /15/10/1980 – CEGLED/ (HUN) vs. SHAVDATUASHVILI, Lasha /31/01/1992 – GORI/ (GEO)
Bronze
Medal Fights
ZAGRODNIK, Pawel (POL) vs. EBINUMA,
Masashi /15/02/1990 – OYAMA/ (JPN)
CHO, Jun-Ho /16/12/1988 – BUSAN/ (KOR) vs.
URIARTE, Sugoi (ESP)
Semi-Finals
URIARTE, Sugoi (ESP) vs. UNGVARI, Miklos (HUN)
URIARTE, Sugoi (ESP) vs. UNGVARI, Miklos (HUN)
SHAVDATUASHVILI, Lasha (GEO) vs. EBINUMA,
Masashi (JPN)
Repechage Finals
KARIMOV, Tarlan (AZE) vs. ZAGRODNIK, Pawel
(POL)
OATES, Colin (GBR) vs. CHO, Jun-Ho (KOR)
Final
Results
1. SHAVDATUASHVILI, Lasha (GEO)
2. UNGVARI, Miklos (HUN)
3. CHO, Jun-Ho (KOR)
3. EBINUMA, Masashi (JPN)
5. URIARTE, Sugoi (ESP)
5. ZAGRODNIK, Pawel (POL)
7. KARIMOV, Tarlan (AZE)
7. OATES, Colin (GBR)
Men's -73kg
Final
ISAEV, Mansur /23/09/1986 – DAGESTAN/ (RUS) vs. NAKAYA, Riki /25/07/1989 – Matsuyama/ (JPN)
Bronze
Medal Fights
SAINJARGAL, Nyam-Ochir
/20/07/1986 - UVS PROVINCE/ (MGL) vs. ELMONT, Dex (NED)
LEGRAND, Ugo /22/01/1989 - MONT-SAINT-AIGNAN/ (FRA) vs. WANG, Ki-Chun (KOR)
Semi-Finals
WANG, Ki-Chun (KOR)
vs. ISAEV, Mansur (RUS)
NAKAYA, Riki (JPN) vs.
ELMONT, Dex (NED)
Repechage
Finals
DELPOPOLO, Nicholas
(USA) vs. SAINJARGAL, Nyam-Ochir (MGL)
BOQIEV, Rasul (TJK)
vs. LEGRAND, Ugo (FRA)
Final
Results
1. ISAEV, Mansur (RUS)
2. NAKAYA, Riki (JPN)
3. LEGRAND, Ugo (FRA)
3. SAINJARGAL,
Nyam-Ochir (MGL)
5. ELMONT, Dex (NED)
5. WANG, Ki-Chun (KOR)
7. BOQIEV, Rasul (TJK)
7. DELPOPOLO, Nicholas
(USA)
Men's -81kg
Final
BISCHOF, Ole /27/08/1979 – REUTLINGEN/ (GER) vs. KIM, Jae-Bum /25/01/1985 – GYUNGBUK/ (KOR)
Bronze
Medal Fights
NAKAI, Takahiro (JPN)
vs. NIFONTOV, Ivan /05/06/1987 – Kazakhstan/ (RUS)
VALOIS-FORTIER,
Antoine /13/03/1990 - VANIER/ (CAN) vs. STEVENS,
Travis (USA)
Semi-Finals
STEVENS, Travis (USA)
vs. BISCHOF, Ole (GER)
KIM, Jae-Bum (KOR) vs.
NIFONTOV, Ivan (RUS)
Repechage
Finals
GUILHEIRO, Leandro
(BRA) vs. NAKAI, Takahiro (JPN)
LUCENTI, Emmanuel
(ARG) vs. VALOIS-FORTIER, Antoine (CAN)
Final
Results
1. KIM, Jae-Bum (KOR)
2. BISCHOF, Ole (GER)
3. NIFONTOV, Ivan
(RUS)
3. VALOIS-FORTIER,
Antoine (CAN)
5. NAKAI, Takahiro
(JPN)
5. STEVENS, Travis
(USA)
7. GUILHEIRO, Leandro
(BRA)
7. LUCENTI, Emmanuel
(ARG)
Men's -90kg
Final
GONZALEZ, Asley /05/09/1989 - Villa Clara/ (CUB) vs. SONG, Dae-Nam /05/04/1979 – GYUNGGI/ (KOR)
GONZALEZ, Asley /05/09/1989 - Villa Clara/ (CUB) vs. SONG, Dae-Nam /05/04/1979 – GYUNGGI/ (KOR)
Bronze
Medal Fights
ILIADIS, Ilias /10/11/1986 – AHMETA/ (GRE) vs. CAMILO, Tiago (BRA)
NISHIYAMA, Masashi /09/07/1985 – SHIMONOSEKI/ (JPN) vs. DENISOV, Kirill (RUS)
Semi-Finals
DENISOV, Kirill (RUS)
vs. GONZALEZ, Asley (CUB)
SONG, Dae-Nam (KOR)
vs. CAMILO, Tiago (BRA)
Repechage
Finals
ILIADIS, Ilias (GRE)
vs. ANTHONY, Mark (AUS)
NISHIYAMA, Masashi
(JPN) vs. CHORIEV, Dilshod (UZB)
Final
Results
1. SONG, Dae-Nam (KOR)
2. GONZALEZ, Asley
(CUB)
3. ILIADIS, Ilias
(GRE)
3. NISHIYAMA, Masashi
(JPN)
5. CAMILO, Tiago (BRA)
5. DENISOV, Kirill
(RUS)
7. ANTHONY, Mark (AUS)
7. CHORIEV, Dilshod
(UZB)
Men's -100kg
Final
NAIDAN, Tuvshinbayar /01/06/1984 - Bulgan Province/ (MGL) vs. KHAIBULAEV, Tagir /24/07/1984 - DAGESTAN REGION/ (RUS)
NAIDAN, Tuvshinbayar /01/06/1984 - Bulgan Province/ (MGL) vs. KHAIBULAEV, Tagir /24/07/1984 - DAGESTAN REGION/ (RUS)
Bronze
Medal Fights
SAYIDOV, Ramziddin (UZB) vs. PETERS, Dimitri /04/05/1984 –
GLJADEN/ (GER)
GROL, Henk /14/04/1985 – WINSCHOTEN/ (NED) vs. HWANG, Hee-Tae
(KOR)
Semi-Finals
HWANG, Hee-Tae (KOR) vs. NAIDAN,
Tuvshinbayar (MGL)
PETERS, Dimitri (GER) vs. KHAIBULAEV,
Tagir (RUS)
Repechage
Finals
GASIMOV, Elmar (AZE) vs. SAYIDOV,
Ramziddin (UZB)
GROL, Henk (NED) vs. KRPALEK, Lukas (CZE)
Final
Results
1. KHAIBULAEV, Tagir (RUS)
2. NAIDAN, Tuvshinbayar (MGL)
3. GROL, Henk (NED)
3. PETERS, Dimitri (GER)
5. HWANG, Hee-Tae (KOR)
5. SAYIDOV, Ramziddin (UZB)
7. GASIMOV, Elmar (AZE)
7. KRPALEK, Lukas (CZE)
Men's +100kg
Final
RINER, Teddy /07/04/1989 - POINTE-A-PITRE/ (FRA) vs. MIKHAYLIN,
Alexander /18/08/1979 – Moscow/ (RUS)
Bronze Medal Fights
MAKARAU, Ihar (BLR) vs. TOELZER, Andreas /27/01/1980 – Bonn/ (GER)
SILVA, Rafael /11/05/1987 - MATO GROSSO DO SUL/ (BRA) vs. KIM,
Sung-Min (KOR)
Semi-Finals
RINER, Teddy (FRA) vs. KIM, Sung-Min (KOR)
RINER, Teddy (FRA) vs. KIM, Sung-Min (KOR)
TOELZER, Andreas (GER) vs. MIKHAYLIN, Alexander (RUS)
Repechage Finals
BRAYSON, Oscar (CUB) vs. MAKARAU, Ihar (BLR)
BOR, Barna (HUN) vs. SILVA, Rafael (BRA)
Final
Results
1. RINER, Teddy (FRA)
2. MIKHAYLIN, Alexander (RUS)
3. SILVA, Rafael (BRA)
3. TOELZER, Andreas (GER)
5. KIM, Sung-Min (KOR)
5. MAKARAU, Ihar (BLR)
7. BOR, Barna (HUN)
7. BRAYSON, Oscar (CUB)
saihaan saihan
ReplyDelete2011 оны Парисын ДАШТ-ний медальтнууд энэ олимпод хэрхэн барилдсаныг харьцуулж харвал:
ReplyDeletehttp://jalkhanz.blogspot.com/2011/08/2011_29.html#more
ТӨМӨР ЗАМЫН НААДАМД У.А Г.ЭРХЭМБАЯР ТҮРҮҮЛЭВ
ReplyDeleteМонгол улсад Төмөр замын тээвэр үүсэж хөгжсөний 74 жил, УБТЗ үүсэн байгуулагдсаны 63 жилийн ой, Төмөр замын мэргэжлийн баяр зориулсан баяр наадам өнгөрсөн бямба гарагт уламжлал ёсоороо Хонхорт боллоо.
Баяр наадмын үндэсний бөхийн барилдаанд улсын арслан Г.Эрхэмбаяр, улсын заан Ч.Санжаадамба, улсын өсөх идэр начин И.Ёндонсамбуу, Ш.Уламбаяр, Б.Гончигдамба, улсын начин Ч.Баянмөнх, Р.Пүрэвдагва нарын тэргүүтэй улс аймгийн алдар цолтой болон залуу 64 бөх зодоглосноос Сэлэнгэ аймгийн Мандал сумын харъяат ШШГЕГ-ын "Сүлд" спорт хороо, "Таванхан" дэвжээ, "Ноёд" группийн бөх улсын арслан Г.Эрхэмбаяр түрүүлж, Завхан аймгийн Их-Уул сумын харъяат "Завхан" дэвжээний бөх улсын өсөх идэр начин Б.Гончигдамба үзүүрлэлээ. Шөвгийн дөрөвт Архангай аймгийн Хашаат сумын харъяат "Уулын баяжуулах Эрдэнэт үйлдвэр" ХХКний Хангарьд спорт хороо, "Бөхбилэгт" дэвжээ, "Ажнай" группийн бөх улсын заан Ч.Санжаадамба, Увс аймгийн Зүүнхангай сумын харъяат Төмөр замын II анги "Хөхий хан" ХК-ний бөх аймгийн заан Б.Болдбаатар нар шалгарч үлдэв.
Гурвын даваа
1. Г.Эрхэмбаяр у.а - Д.Энхбаяр а.н
2. Ч.Санжаадамба у.з - Т.Шинэзориг а.н
3. Ш.Уламбаяр у.н - Б.Дэлгэрсайхан а.а
4. Б.Гончигдамба у.н - Н.Нямдорж с.з
5. Ч.Баянмөнх у.н - Б.Эрдэнэбаяр а.з
6. Р.Пүрэвдагва у.н - И.Батсайхан а.з
7. А.Сүмбээ а.а - Б.Мөнх-Эрдэнэ а.з
8. С.Ерөөлт а.а - Б.Болдбаатар а.з
Дөрвийн даваа
1. Г.Эрхэмбаяр у.а - Б.Мөнх-Эрдэнэ а.з
2. Ч.Санжаадамба у.з - Б.Эрдэнэбаяр а.з
3. Ш.Уламбаяр у.н - Б.Болдбаатар а.з
4. Б.Гончигдамба у.н - Р.Пүрэвдагва у.н
Тавын даваа
1. Г.Эрхэмбаяр у.а - Б.Болдбаатар а.з
2. Ч.Санжаадамба у.з - Б.Гончигдамба у.н
Зургаагийн даваа
1. Г.Эрхэмбаяр у.а - Б.Гончигдамба у.н